Помилки у використанні матеріалів для зовнішньої реклами

McCafe

Бажання максимально освітити поверхню світлового елемента, абсолютно справедливо і виправдано, але тим не менше реалізація даного бажання найчастіше пов'язана з побічними наслідками - а саме значне накопичення бруду в нижній частині горизонтальних светопропускающих елементів. Бруд накопичується за короткий проміжок часу завдяки ефекту всмоктування повітря при охолодженні світловий арматури всередині елемента. Існує наскільки ефективних способів, завдяки яким вдається уникнути забруднення.

McCafe

Комбінація ПВХ з обклеюванням його вінілової плівки, напевно найпоширеніша комбінація використання матеріалів при виготовленні зовнішньої реклами, завдяки простоті обробки ПВХ і дешевизною самих матеріалів. Але в силу ряду причин, як хімічної так і механічної властивості дана комбінація є найпоширенішою, але аж ніяк не довговічною. Різниця коефіцієнтів температурного розширення і інертність полівінілових пластиків, а також низька стійкість до ультрафіалету призводить до значного погіршення властивостей матеріалу, фотодіструкціі і як наслідок втрати еластичності і міцності. Використання праймерів для підвищення адгезії, підготовка поверхні і вибір матеріалу для конкретного випадку експлуатації дозволяють уникнути швидкої появи подібних втрат зовнішнього вигляду виробів.

McCafe

Навіть самий вдалий для виконання конкретного завдання матеріал, можна зіпсувати або привести в непридатність вже готовий виріб через непрофесійні або неуважних дій макетника. Підпалення або подплавлення вінілового полотна - поширена помилка при виготовленні готового виробу і навіть залишаючись візуально не помітною, в процесі експлуатації вона незворотне веде до руйнування полотна в місці пайки, т.к. конструктівная еластичність матерала втрачена.

McCafe

Монтаж вінілових полотен, втім як і будь-яка робота, вимагає не тільки монтажних зусиль, а й інженерні знання і вміння їх застосовувати на практиці. Брендмауери великих розмірів, мають великі площі для впливу вітрових навантажень, передаючи колосальні зусилля не тільки на несучі елементи але і на самих себе. Для мінімізація цих зусиль необхідно застосовувати системи компенсації вітрового тиску і розподілу вітрових і статичних навантажень.

McCafe

Комбінація ПВХ з обклеюванням його вінілової плівки, напевно найпоширеніша комбінація використання матеріалів при виготовленні зовнішньої реклами, завдяки простоті обробки ПВХ і дешевизною самих матеріалів. Але в силу ряду причин, як хімічного властивості, так і механічного дана комбінація хоч є найпоширенішою, але аж ніяк не сама довговічна. Різниця коефіцієнтів температурного розширення і інертність полівінілові пластиків, а також низька стійкість до ультрафіалету призводить до значного погіршення властивостей матеріалу, фотодіструкціі і як наслідок втрати еластичності і міцності. Використання праймерів для підвищення адгезії, підготовка поверхні і вибір матеріалу для конкретного випадку експлуатації дозволять уникнути швидкої появи подібних втрат зовнішнього вигляду виробів.

McCafe

Часто в гонитві за красою або просто заради економії на матералом, кріпленні, проектних роботах, замовник робіт забуває, що реальність часто агресивніша, ніж її зображують на ескізних картинках. Вітер, опади, тварини і рослини мають куди більш істотним чинником впливу на об'єкти з якими вони взаємодію, ніж про це задумиватся. На даному прикладі гілки, які скупчуються в недостатньому зазорі між скатом покрівлі та зовнішньої вивіскою, створюють бар'єр для листя і нерідких опадів, що в свою чергу може принести істотну шкоду конструкції при замерзанні або істотному накопиченні сміття.

McCafe

Технологічний прорив в виготовлення світлодіодних кристалів і як наслідок значне здешевлення їх вартості призвело до повсюдного використання виробів із застосуванням світлодіодних джерел світла. Але як і будь-який материали або технологія має свій діапазон застосування і умови експлуатації. Світлодіодна стрічка створена для швидкого розміщення великої кількості світлодіодів на заданому прямолінійному відрізку і призначена для експлуатації виключно всередині приміщень. Навіть ті стрічки, коториеізготовітель поміщає всередині силіконових оболонок або полімерних смол, як показує практика експлуатації, служать не долше 1,5 - 2-х років, що значно коротшим від строку експлуатації самих діодів. Плюс нанесені в заводських умовах клейовий адгезив не призначений для експлуатації в умовах агресивних зовнішніх середовищ.