Наші роботи

Зовнішня реклама

Об’єкти зовнішньої реклами, интер’єрні конструкції, предмети святкового оформлення будь-якої складності від світового короба до комплексного відкриття торгівельного комплексу або національної мережі магазинів по всій Україні.

Широкоформатний друк

Повний цикл виробництва від широкоформатного друку до висотного розміщення. Обладнання та післядрукарське виробництво дозволяє виготовляти рекламні носії на папері, самоклеючій плівці або вініловому полотні чи банері.

Торгівельні комплекси

Унікальний досвід комплексного оформлення до відкриття і експлуатаційного супроводу торгових комплексів.

Архітектурне освітлення

Архітектурне освітлення будівель. Світло, що показує та підкреслює архітектурне середовище. Прості в обслуговуванні та економічно ефективні рішення. Проекти архітектурного освітлення, що стають витвором мистецтва.

Мережеві магазини

Досвід, кваліфікація і виробничі потужності дозволяють виконувати повний комплекс робіт пов'язаний з відкриттям мережевих торгових представництв на всій території України.

Оформлення вітрин та інтер'єру

Приваблива, яскрава, цікава та вражаюча вітрина Вашого магазину - мрія будь-якого продавця. Ми втілимо в життя будь-яку фантазію чи ідею оформлення Вашої вітрини. Для мереж магазинів - з суворим дотриманням норм та стилю.

POS матеріали

POS матеріали, або POSM (від англ. Point of sales materials) - це елементи рекламного оформлення, що розміщуються в місцях продажів для залучення уваги споживача до певного виду товарів чи послуг.

Системи навігації

Маючи унікальний досвід відкриття торгових комплексів різноманітної планування і розмірів, наша компанія надає послуги з проектування, виготовлення та розміщення систем навігації.

Художнє розфарбовування поверхні

При сучасному різноманітті комп'ютерних і технічних можливостей, ніщо не зможе замінити відчуття від сприйняття роботи художника і людських рук. Наші майстри мають досвід розпису інтер'єрних екстер'єрних поверхонь для розміщення, як текстових, так і графічних композицій.