KFC

Відкриття третього ресторану в Дніпрі. Проведена кропітка підготовча робота з урахуванням досвіду відкриття попередніх ресторанів. Обсяг робіт припускав більше двох десятків позицій, нарешті пройшовши крізь довгі і складні тендерні торги, більше схожі на американські гірки, де в кінці кола, вагончик знову тягне тебе під гірку, ми стартували виробництво.

Отримавши доступ до майданчика, виявляємо перший сюрприз - фактично відсутня несуча колона, позначена на кресленнях. Півтонни ваги, на даному етапі, повисають у нас буквально в повітрі. Не даючи можливості перевести дух від цієї новини, замовник просить збільшити висоту конструкції ще більш ніж на пів метра. Встановивши опорну колону, виконали прокол крізь нащельник і розмістили вінілове полотно освітив його LED джерелами світла.

Етап розміщення вінілових полотен для зовнішньої реклами міг би пройти цілком спокійно, але отримавши на руки видрукуваний і підготовлений матеріал на покрівлі будинку, ми трепетно згорнули його в рулон і відвезли на виробництво - постачальник не вгадав з розміром, довелося причесати.

Дроти - прокляття міської архітектури. Ці лакричні мотузки здатні знищити будь-який творчий порив. Хоча треба віддати належне, в країнах де електричні мережі передані в управління приватним компаніям, справи з проводами в повітрі і на опорах йдуть куди гіршими.

У найвідповідальніший для підрядника момент - в ніч перед здачею робіт, ніщо на майданчику не віщувало сюрпризів, але у природи на цей рахунок були свої плани. Дощ. Радісний літній дощ не зустрівши на своєму шляху перепони, тому що вентиляційний люк був ще не герметичний - жорстко випробував на міцність наші декоративні ширми. Дощ програв.

За одну ніч необхідно було обклеїти більш 50 м.кв. на 11 поверхнях. Це не складне завдання, ми стикалися з викликами куди серйозніше, але завжди була можливість розгорнути рулон і протягнути матеріал по всій довжині, а в умовах мурашника (так виглядає будівельний майданчик в останні дні перед відкриттям) це завдання довелося вирішувати вп'ятьох, замість одного майстра.

Символ цього мурала цифра 7. Рівно сім плиточників не знайшли в собі силу духу зробити кладку декоративної цегли. Тобто як тільки хтось розповідає про складності з пошуком роботи, ми відразу згадуємо цифру 7.

Дві години ночі. Повітря швидше нагадує турецький хамам через вологу що випаровується з фарби. На майданчику безлюдно, грає музика - ми пишемо.

Так, так саме цей радісний полковник на старті повинен був зависнути в повітрі і розміром бути трохи менше

А цей гість приїхав до нас із сусіднього торгового центру - його ми готували до відкриття першого ресторану KFC в Дніпрі. Він і тут непогано вписався.

Дивлячись на такі роботи з землі не завжди усвідомлюєш про обсяг виконаних робіт. З землі ці площини здаються незначних розмірів і тільки при близькому розгляді розумієш, що обклеєна площа чотирикімнатної квартири перебуваючи у висячому положенні в колисці автопідйомника.

Реалізували запит замовника мати можливість самостійно робити заміну акційних позицій, застосувавши комплект рам з профілем Quick change.

Оформлення підйому ескалатора в торговельному комплексі, просторовою брендованою аркою. Ключовим завданням стало забезпечити стійкість на перекидання без створення перешкоди заходить на ескалатор людям.