Компанія

Арт Україна

Компанія Арт Україна, працює на ринку зовнішньої реклами України з 1997 року.

Компанією реалізовані десятки тисяч проектів по виготовленню об'єктів зовнішньої реклами по всій Україні. Команда підприємства успішно реалізує проекти і потреби замовника унікальної ступеня складності.

Виробнича база та досвід колективу підприємства Арт Україна дозволяє виготовляти об'єкти зовнішньої реклами, інтер'єрні конструкції і предмети святкового оформлення будь-якої складності від світлового короба і POS-матеріалів до комплексного відкриття багатоповерхового торгового комплексу або національної мережі представництв і торгових точок по всій Україні.

Команда

Кожна виконана робота, проекти які на перший погляд було неможливо реалізувати, завдання поставлені вимогливими девелоперами і ритейлерами вимагають глибоких знань інженерії, механіки, матеріалу, будівельних технологій - формували команду високих професіоналів, яку ми терпляче і дбайливо зберігаємо і примножуємо.

Ціль

Наша мета - довгострокове і плідне співробітництво з клієнтом, дозволяє результативно і оптимально реалізувати поставлені завдання.

Принципи роботи

1.

Професіоналізм.

Послідовне і глибоке супроводження замовлення в безпосередній співпраці з замовником.

2.

Співпраця.

Взаємодія с замовником - дорога з двустороннім рухом, де кожна зі сторін виконуючи домовленісті і дотримуючись правил досягає оптимального результату.

3.

Відповідальність.

Ми чітко розуміємо важливість і необхідність гарантійного обслуговування. Наші клієнти мають можливість розраховувати на неухильне дотримання зобов'язань по утриманню експлуатованих конструкцій в робочому комерційному стані.

Наша команда

Максим Гольдін
керівник компанії

Олександр Ковальов
керівник напрямку архітектурне світло

Ігор Іванніков
керівник виробництва