Зовнішня реклама

Зовнішня реклама. Наша команда щодня, протягом дев'ятнадцяти років виробляє, встановлює і обслуговує носії зовнішньої реклами. Виробничі потужності, інженерні рішення і знання безлічі тонкощів при виробництві конструкцій, невпинний інетерес до нових способів кріплення, з'єднання, трансформації та обробки використовуваних матеріалів дозволяє з упевненістю реалізовувати найскладніші проет наших клієнтів. 

Зовнішня реклама - графічна, текстова, або інша інформація рекламного характеру, яка розміщується на:

  • спеціальних тимчасових або стаціонарних конструкціях на відкритій місцевості, наприклад, розміщення на бігбордах
  • на зовнішніх поверхнях будинків, споруд
  • на елементах вуличного обладнання
  • над проїжджою частиною вулиць і доріг або на них самих

Зовнішня реклама займає гідне місце в ряді маркетингових заходів, які спрямовані на те, щоб зробити товар або послугу більш впізнаваними і затребуваними. Зовнішня реклама доступна в режимі 24/7, не вимагаючи у споживача витрат на доступ. 

Наукові дослідження показали, що 70% покупок здійснюються спонтанно, під впливом візуальної рекламної інформації. При правильній установці Ваша зовнішня реклама буде щодня привертати увагу багатьох людей, оскільки рішення здійснити придбання приймається дуже стрімко, що продиктовано прискореним темпом життя. Щоб отримати максимальну віддачу від зовнішньої реклами, доцільно замовити її виробництво лідеру цього сегмента.

Компанія «Арт Україна» здійснює виготовлення зовнішньої реклами будь-якого оформлення, комплектності та обсягу. Ваша кампанія гарантовано приверне увагу майбутніх клієнтів, що позначиться на зростанні товарообігу, збільшення кількості відвідувачів, підвищення продажів і Ваших доходів.