Послуги

Зовнішня реклама

Наша команда щодня, протягом дев'ятнадцяти років виробляє, встановлює і обслуговує носії зовнішньої реклами. Виробничі потужності, інженерні рішення і знання безлічі тонкощів при виробництві конструкцій, невпинний інетерес до нових способів кріплення, з'єднання, трансформації та обробки використовуваних матеріалів дозволяє з упевненістю реалізовувати найскладніші проекти наших Клієнтів. Найновітніші технології реалізують найсміливіші фантазії!

Широкоформатний друк

На поточний момент парк обладнання з п'яти широкоформатних машин дозволяє закрити потребу в друку не менш як 1500 м.кв. на добу. Устаткування дозволяє друкувати на вініловій плівці, полотні і папері з високою роздільною здатністю і високою якістю. Використовуються фарби, стійки до зовнішнього впливу. Повний цикл післядрукових робіт дає можливість забезпечити замовника повним комплексом послуг включаючи висотний монтаж. 

Оформлення магазинів

Привабливість зовнішнього вигляду магазину в століття найвищої конкуренції не викликає сумнівів. Вітрина - це унікальна рекламна площа! Тут можна вигідно показати свій товар, розповісти про нову колекцію, розпродажі не тільки словами! Важливо розуміти, що вітрина будується виходячи з правил композиції, поєднанні текстур, квітів, стилів і т.д. Спроектована на зваженому поєднанні перерахованих прийомів, вітрина може залучити нових покупців - і не втратити постійних.

Архітектурне освітлення

Наші інженери ретельно вивчать Ваш об'єкт та сформують техзавдання і дизайн-проект освітлення. Вам будуть запропоновані варіанти, як вигідно показати архітектуру будинку та акценти. Розрахуємо світло-технічні параметри освітленості та яскравості об'єктів. Підготуємо документацію для виконання електромонтажних робіт. Підберемо фасадні світильники і інше обладнання. Згідно дизайн-проекту буде проведений монтаж електропроводки та освітлювального обладнання.

POS матеріали

Якщо ви представляєте: рітейл, АЗС, відділення банку, фарм-рітейл, окремостоячу торгову точку, магазин електроніки, роздріб товарів для дому, HoReCa, транспортну компанію, продаж спортивних товарів, сферу розваг; або Ви - постачальник послуг телекоммунікаціі і зв'язку, ми зможемо виготовити для Вас: підлогові, настільні, поличні, настінні і настельні POSM матеріали. Пропонуємо як стандартні, так і унікальні носії, що будуть розроблені за Вашими вимогами.

Навігація

Багаторічний досвід відкриття та супроводження торговельних комплексів поставив перед нами завдання проектування, виготовлення і експлуатація систем навігації в торговому комплексі. Це цілий комплекс візуальних засобів, пов'язаних з наданням можливості відвідувачам легко орієнтуватися у торговому комплексі, щоб знайти необхідну торгову точку або службу, адміністрацію і т.п. Ми створюємо навігаційну екосистему в торговому приміщенні із застосуванням сучасних технологій відповідно до останніх вимог пожежної безпеки і санітарних норм.

Спеціалізовані послуги

Торгівельні центри

Наша компанія має унікальний досвід по запуску та обслуговуванню торгових комплексів площею понад 100 000 квадратних метрів. За плечима у колективу відкриття більш восьми подібних торгових комплексів. У портфель наших послуг входить: проектування візуальних об'єктів ідентифікації самого комплексу як зовні так і всередині; створення системи навігації; носії різних форматів і способів розміщення для реклами орендарів комплексу; комплексне обслуговування орендарів торгового комплексу пов'язаних з виготовленням об'єктів зовнішньої реклами. А також: подальший супровід і обслуговування створених нами носіїв реклами, пов'язаний з ротаціями сюжетів орендарів, оновленням навігаційних носіїв, забезпечення робіт, пов'язаних з ротацією орендарів комплексу.

Мережеві магазини

З 1997 року нашей командою реалізовано багато комплексних проектив для мережевих магазинів та представництв, таких як Київстар, МТС, Акта Банк, Сільпо, Приват Банк, Home Credit Bank, Пік, KFC по всій Україні. Це робота "під ключ" із суворим дотриманням корпоративних стандартів. Впізнаваність бренду забезпечується однаковістю елементів дизайну. Наші Клієнти завжди впевнені: незалежно від того, в якому місті розташован об'єкт, він - від рекламної вивіски до елементів оформлення буде чітко відповідати вимогам затвердженного фірмового стилю. Наша компанія також забезпечує сервісну підтримку та обслуговування всіх об'єктив мережі.